Speciální pedagog

Vážení rodiče, od října 2021 dochází ke změně pracovníka na pozici speciální pedagog v mateřské škole .

Mgr. Tereza Zahradníková odchází na mateřskou dovolenou a nahradí ji Bc. et Bc. Iveta Holovská, která má mimo jiné i státní zkoušku z logopedie a surfopedie .

Bude i nadále plnit funkci psychologické podpory ve výchovně vzdělávacím procesu, pracovat se skupinami dětí, vést individuální práci s dětmi, které potřebují v jakémkoli ohledu větší podporu. Je to odborník, který bude k dispozici pedagogům i rodičům, aby svými radami pomohl vyřešit obtíže, s kterými se některé děti potýkají. Dále bude odborně vést pedagogy, aby dále zkvalitňovali svou práci. Rodiče se budou moci radit a dotazovat na vše, co je bude zajímat ohledně dovedností svých dětí. Máme radost, že se nám podařilo na tuto pozici najít kvalitního a fundovaného pracovníka.

Těšíme se na spolupráci

Mgr. Věra Harudová